MOSS MOTORBÅTFORENING`S STYRE OG KOMITÈFORMENN 2015-2016
Verv: Navn: Telefon: E- mail adresser
Leder: Geir Foldvik 982 12 086 geir@kiasreklame.no
Nestleder: Lars Gunnar Andersen 928 20 311 lars@marinetrading.no
Sekretær: Catrine Tuft 904 08 711 c-tuft@online.no
Økonomileder/kasserer: Martin Bjørkholt 994 76 487 martinbjorkholt@hotmail.com
Styremedlem/hjelpekasserer: Bertil Knudsen 905 47 572 bert-knu@online.no
Styremedlem: Johnny Kjøniksen 950 28 950 johnny.kjoniksen@outlook.com
Styremedlem: Per Gundersen 907 43 681 per.gundersen@jotun.no
Varamedlem: Lasse Foldvik 901 35 582 lassefoldvik@gmail.com
Varamedlem: Trond Brynildsen 913 96 725 trond.bry@gmail.com
Varamedlem: Georg B. Christiansen 932 56 888
georgbc@online.no
Varamedlem: Dag Roar Kure 926 69 702
dag.roar.kure@moss.kommune.no
Revisorer: Arild Baard Pedersen Sven Broch
Båtplasskomite: Øyvind Kristiansen 977 05 212 skolemestra.kristiansen@gmail.com
Opp / uttakskomite: Lars Echmann 957 64 857 larsechm@gmail.com
Havnekomite: Roger Jensen 926 40 273 jensvat@gmail.com
Hus- og anleggskomite: Per Aanonsen 951 22 688 paanonse@gmail.com
Fest/aktivitetskomite: Asbjørn Celius
980 96 472
akcelius@online.no
Vaktkomite: Thor Arne Dilling 920 61 335 tad@mwa.no
Valgkomite: Ola Wallum 918 02 115
ola.wallum@getmail.no
Representant Oslofjordens Friluftsråd: Helge Jodalen 414 24 878
Vaktmester/hus/utleie: Leif Erik Kristoffersen
922 55 062
leiferikkristoffersen@gmail.com


Klubbaftener/ Temakvelder, Se annonser i avisene, på hjemmesiden og på vår Facebooside